Main Menu

Provádíme rekonstrukce koupelen a zednické práce zejména v Jablonci, Železném Brodě, Liberci a Semilech

Martin Koudelka - můžete mi zavolat kdykoliv - 603 301 658

V jedné nejmenované restauraci v Turnově jsme realizovali cca 180 m2 dlažby. Práce probíhala cca 12 dní. Na ploše takových rozměrů je důležité zhotovit dilatační spáry,které je nutno vyplnit silikonem v barvě spárovací hmoty. Vše proběhlo opět k veliké spokojenosti zákazníka.

Realizace proběhla v prosinci 2016.Pod dlažbu jsme aplikovali topný kabel,hydromasážní vana byla posléze zakryta vanovým panelem.Dále jsme v přízemí prováděli pokládku čedičové dlažby,která má výborné vlastnosti pro podlahové vytápění.Též jsme obkládali prostor za kuchynskou linkou.

Realizace proběhla v září 2016 v rodinném domě v Semilech.Na přání zákazníka byla koupelna provedena v jednoduché kombinaci bílá a šedá barva.S koupelnou jsme prováděli také dlažby na chodbě a obklad ke kuch.lince.

V červenci 2017 jsme realizovali sokl na domu z umělého kamene a schody s podestou jsme vyřešili  kamenným kobercem.Výsledek byl k zákazníkovi i naší spokojenosti.

V prosinci 2016 jsme realizovali koupelnu v rodinném domě v Lestkově pod Kozákovem.Majitelka si vybrala kombinaci velkoformátových obkladů 90x45 cm.Ve sprchovém koutě a na podlaze byl zhotoven hydroizolační systém.Hydromasážní vanu jsme obezdily konstrukční deskou a obložily.Revizní dvířka tvoří jedna dlaždice 60x45cm osazená na podobkladové magnety.Všechny ostré rohy jsme podřezávali po úhlem 45°.Práce probíhali v časové relaci 2 týdnů.

Pokládka dlažby včetně topného drátu.Z důvodu extrémní nerovnosti podkladu musel být vybourán původní beton a zhotoven nový.

V obci Hrubá Skála jsme realizovali schody z čedičové dlažby,která je velice odolná proti povětrnostním vlivům.Pro lepení dlažeb ve venkovním prostředí je velmi důležité použití těch nejkvalitnějších lepidel a spárovacích hmot.

V průběhu léta 2016 jsme realizovali práce na rodinném domě v Pelechově u Zelezného Brodu.Obkládali jsme koupelnu,wc,kuchyn.Práce jsme prováděli včetně vodoinstalací.Vzledem ke spokojenosti zákazníka jsme ještě prováděli zateplovací fasádu.

Realizace proběhla v činžovním bytě v Jičíně. Práce proběhly včetně vodoinstalací, elektroinstalace si zákazník zajistil sám. Z důvodu extrémní nerovnosti stěn musel být podklad vyrovnán jádrovou omítkou, podlaha potěrovým betonem. Práce byly provedeny za 6 dní.

{cwgallery}{cwgallery}

V Semilech jsme prováděli kompletní rekonstrukci bytového jádra v panelovém domě.Práce byly prováděny včetně  vodo a elektroinstalace.V tomto bytě byla možnost rozšíření koupelny a wc cca o 50 cm.Realizace proběhla včetně dlažby v kuchyni a na chodbě v časové relaci 18-ti dnů.

V Pasekách nad Jizerou jsme realizovali 5 koupelen a dlažbu na chodbách.Celkem cca 130 m2 obkladů a dlažeb.Práce probíhali 3 týdny.

V Semilech jsme rekonstruovali sociální zařízení ve dvou patrech vilového domu,celkem cca 90 m2 obkladů a dlažeb včetně rovnání podkladu.Práce jsme prováděli včetně vodoinstalací.Vše probíhalo v časové relaci 40 dnů.

Hlavním záměrem této rekonstrukce byla výměna vany za sprchový kout.Koupelnu jsme realizovali včetně vodo a elektroinstalací. Na WC jsme zhotovili nové omítky, pokládku dlažby a montáž nového combi wc. Vše jsme provedli v časové relaci 7 dnů.

Realizace koupelny léto 2014 v rodinném domě v Benešově u Semil

V Jilemnici jsme rekonstruovali koupelnu v činžovním domě.K tomu jsme také obkládali prostor za kuch.linkou a pokládali dlažbu v kuchyni.Vše bylo provedeno v časovém horizontu 5 dní.

Učelem rekonstrukce bylo nahrazení koupelnové vany sprchovým koutem.Staré WC jsme nahradily závěsným.Zároven bylo zhotoveno odvětrání ze sprch.koutu a odsávání přímo ze záchodové mísy.Vše jsme realizovali včetně vodo a elektro instalačních prací.

V Poniklé u Semily jsme realizovali novou koupelnu v rámci rekonstrukc RD

V Semilech jsme rekonstruovali malou koupelnu a wc v rodiném domě.Ve sprhcovém koutě byl použit odtokový žlábek.Vzhledem k malému prostoru na wc byl zhotoven výklenek,do kterého bylo namontováno umyvadlo.Nad wc byli zhotoveny dva odkládací prostory z ytongu.

Podkategorie